پنجره upvc

خواص پروفیل UPVC :

پروفیل UPVCقابل بازیافت و مقاوم در برابرمواد شیمیایی و اشعه های ماورا بنفش خورشید (UV) می باشند .و در برابر خوردگی و پوسیدگی کاملا مقاوم بوده و نیازی به رنگ آمیزی ندارد .
همچنین پروفیل UPVCدر طرح ها و رنگهای مختلف قابل ساخت بوده و نیز در شرایط یکسان کارایی ،مانگاری و حفظ انرژی پنجره های UPVC بسیار بهتر از پنجره های آلو مینیومی است پروفیلهای UPVC در برابر آتش مشتعل نمی شوند و خاصیت خود خاموش کنندگی دارند .

رنگ بندی و لمینیت

آنچه (پارس رول پایار ) برای شما به ارمغان می آورد و قادر به انجام آن خواهد بود ،قابلیت انتخاب رنگ و طرح درب و پنجره شما ،با نظر وسلیقه
شما خواهد بود ، یکی از مهمترین مزیت های پروفیل upvc این است که می توان در رنگ ها و طرح های مختلف تولید شد و بسیار مقام در برابرتاثیرات محیطی با در نظر گرفتن گذشت زمان می باشد .

خواص درب و پنجره upvc

بیش از 35 درصد ازانرژی گرمایی و سرمایی از طریق درب و پنجره به هدر می روند . درب و پنجره های upvc که آینه ای از تکنولوژی مدرن با دانش فنی روز می باشند ، این امکان را به شما می دهند که با بکار بردن پروفیل های چند حفره ای در این نوع درب و پنجره ها مزیت عایق بودن وثابت گذاری انرژی kدرحد ارقام قابل قبول استانداردهی بین المللی را کسب کند.

شیشه های دو جداره :

با بکار بردن شیشه های دو جداره در پنجره های upvc با ضخامت های مختلف و متناسب و رنگ های متنوع بسته به شرایط و محیط مورد نظر می توان علاوه برجلوگیری از اتلاف انرژی و انتقال صدا به زیبایی هرچه بیشتر در محیط سکونت یا کار خود بوجود آورد .
بدین منظور (پارس رول پایار ) با راه اندازی خط تولید شیشه های دو جداره و با بهره گیری از دستگاه های کاملا اتو ماتیک و پیشرفته ساخت شیشه های دو جداره بر این باور است که خدماتی بی نظیر را به مشتریان گرامی ارایه نماید .

مزایای پنجره upvc نسبت به پنجره های آهنی و سایر

  • عایق در برابرآلودگی صوتی
  • ارزان و اقتصادی و مقرون به صرفه
  • ارایه در همه و لمینیت های طرح چوب
  • نظافت راحت و آسان با شوینده های معمولی
  • ضریب ایمنی بالا به دلایل استفاده از قفل ضد سرقت
  • طول عمرزیاد و مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
  • با شکل پذیری فوق العاده و سازگاری با طرح های معماری ایرانی
  • کاهش هزینه های سوخت بیش از 70 درصد هزینه های مصرفی سالیانه